сходи,перила,поручні,огорожі,перила з нержавійки львів,сходи львів,перила з нержавіючої сталі,перила из нержавейки,перила Київ,Тернопіль,Луцьк,Рівне,Івано-Франківськ,Ужгород,сходи фото,перила фото,ограждения,перило,лесницы,козирки,навіси,пандуси,столи,мийки,ємкості,,відбійники,,вироби  з нержавіючої сталі.
Головна » Статті » Мої статті

Перила з нержавійки
Перила з нержавійки можуть служити для оформлення інтер’єру та екстер’єру. Вони практичні та універсальні. Головна їх перевага – сучасний дизайн та неповторний стиль, який витримує випробування часом. Крім того, перила з нержавіючої сталі міцні та надійні. Вони витримають, як забавки дітей, так і натиск черги. Не має значення, куди Вам потрібні перила  - в офіс, магазин чи приватний будинок. Перила із нержавійки завжди будуть рішенням, яким Ви будете задоволеними.

Чим нержавіюча сталь схожа на камінь? Вогнестійкістю. Ця перевага вигідно відрізняє перила з цього матеріалу від  дерев’яних.  Для  виготовлення  перил використову-
ються стальні труби, комплектуючі та стальні прутки (діаметр залежить від моделі перил). Ніякі атмосферні опади не можуть пошкодити огородження чи перила з нержавійки. Тому їх часто використовують для огородження балкону та інших відкритих областей.

Перила з нержавійки не потрібно покривати ніякими антикорозійними засобами чи іншими засобами для меблів. Ніякого спеціального догляду! Це також перевага стальних поручнів перед дерев’яними. З такими перилами Ви забудете про існування корозії. Поручні з неражавійки часто встановлюють не тільки на сходах, але і в басейнах та ванних кімнатах. Ними комплектують душові кабінки та сауни. Цей матеріал перешкоджає росту хвороботворних бактерій.


На головну
Категорія: Мої статті | Додав: deneka (27.01.2013) E W
Переглядів: 1805 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение бесплатно  магазин люстр   Украинский строительный портал www.promobud.ua