сходи,перила,поручні,огорожі,перила з нержавійки львів,сходи львів,перила з нержавіючої сталі,перила из нержавейки,перила Київ,Тернопіль,Луцьк,Рівне,Івано-Франківськ,Ужгород,сходи фото,перила фото,ограждения,перило,лесницы,козирки,навіси,пандуси,столи,мийки,ємкості,,відбійники,,вироби  з нержавіючої сталі.

         Перила:        

Невід'ємною частиною сходів є перила, необхідні в першу чергу для більш зручного користування конструкцією. Варто відзначити, що перила для сходів дуже важливі, тому що дозволяють дотримувати безпеку при підйомі та спуску. Для сучасного дизайну інтер'єрів важлива кожна дрібниця, саме тому сходова конструкція повинна бути спроектована в залежності від загального стилю приміщення. Дуже важливим у цьому випадку стає вибір матеріалу, з якого будуть виконані перила. Не варто забувати, що в першу чергу вони мають практичну функцію.Останнім часом все більшої популярності набувають перила з нержавійки, тому що вони  відмінно виглядають і чудово вписуються в будь-який інтер'єр.Ціни на перила залежать від:

 

  • об'єму(метражу);
  • складності виробу(кількість поворотів,прямі чи гвинтові сходи);
  • матеріалу(діаметр труби та товщина стінки металу).


 

e-mail: sst.managerlv@gmail.com
 

 

тел.  067 519 04 75   Лена
 

на головну

 

 

 

 

 

 

 

Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение бесплатно  магазин люстр   Украинский строительный портал www.promobud.ua