сходи,перила,поручні,огорожі,перила з нержавійки львів,сходи львів,перила з нержавіючої сталі,перила из нержавейки,перила Київ,Тернопіль,Луцьк,Рівне,Івано-Франківськ,Ужгород,сходи фото,перила фото,ограждения,перило,лесницы,козирки,навіси,пандуси,столи,мийки,ємкості,,відбійники,,вироби  з нержавіючої сталі.
Головна » Статті » Мої статті

Нержавіюча сталь-практичний вибір
З згубним впливом вологи на метал вчені боролися століттями, але тільки до 1913 року вдалося розробити якісно нову антикорозійну формулу матеріалу на основі сплаву металу з хромом, який отримав горду назву «нержавіюча сталь». Завдяки своїй стійкості до дії вологи, хімічних середовищ і значним температурним перепадам отриманий матеріал знайшов широкої застосування в різних сферах людської діяльності, у тому числі в будівництві.
Згідно зі статистикою, всі вироблені вироби з нержавійки використовуються в будівельній галузі в питомій вазі близько 25%. Труби з нержавійки стали невід'ємними атрибутами дизайну приміщень у сучасному стилі хай-тек, для якого характерний мінімалізм з використанням поєднання скла і металу.
Особливо широке застосування в будівництві і дизайні отримали огородження з нержавіючої сталі, які бувають зовнішніми і внутрішніми, призначені для вхідних груп, міжкімнатних сходів, балконів і т.д. Крім того, з нержавійки, яка не піддається впливу природних факторів, виготовляють козирки і їй же облицьовують фасади будівель і декоративні елементи екстер'єру.
Видатні антибактеріальні властивості матеріалу дозволили використовувати його при виробництві конструктивних деталей трубопроводів різного призначеня. Зокрема, з нержавіючої сталі виготовляються системи водопостачання, опалення, водорозбору басейнів. Останні взагалі вважаються найактивнішими споживачами нержавійки: тут з неї зроблено і водовідведення, і Басейна чаша, і навіть поручні для сходів і декоративні огорожі. Цей метал не чутливий до води і не передає їй свій хімічний склад, тому безпечний для будівництва побутових комунікацій та водойм.
Не обійшли стороною використання нержавіючої сталі і системи теплопостачання та вентиляції житлових, громадських та промислових об'єктах. Вентиляційні системи з нержавіючої сталі єдині, хто витримує великий температурний режим технологічних процесів на підприємствах різних галузей. Для нержавійки відвід навіть дуже нагрітого повітря — не проблема.
Нержавійка незамінна при монтажі систем опалювання. Нержавіючі котельні труби, димоходи для видалення продуктів згоряння стійки до впливу кислот, що утворюються в результаті реакції горіння.
Категорія: Мої статті | Додав: deneka (27.01.2013)
Переглядів: 612 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter продвижение бесплатно  магазин люстр   Украинский строительный портал www.promobud.ua